شکست رویکرد

ما می گوییم می توان این کار را انجام داد ، مهلت ها را خرد کرد.
بگذارید ما به شما نحوه نزدیک شدن به پروژه را نشان دهیم.

گام 1

ابتدا باید با هم آشنا شویم. شناخت جاه طلبی های شما و پیدا کردن زمینه مشترک شخصی برای کار کردن ، کلید اصلی ابعاد پروژه ها و دستیابی به یک پیشنهاد است. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا یک پروژه عالی را آغاز کنیم که رقبا را از بین ببرد.

گام 2

در حال حاضر ، ما اهداف تجاری شما را درک می کنیم. ما با هم ، ایده های شما را در یک برنامه منسجم و مؤثر ، شامل توسعه ، روایت های کاربر و دیگر نکات ضروری UX قرار می دهیم.

گام 3

همانطور که برنامه های خود را به یک طرح بصری می اندازیم ، شروع می کنیم به زندگی آن. ما همیشه اطمینان می دهیم که پروژه شما را با توالی بخشهای کوچکتر راه اندازی کنیم. این به ما امکان می دهد تا در مراحل اولیه با اجرای بهبودهای منعطف در پرواز ، بازخورد ارزشمندی را از کاربران واقعی بدست آوریم. ما همچنین شما را در مدیریت وب سایت جدید خود آموزش می دهیم.

گام 4

بوووم ! در هوا ! اما تمام نشده است. یک وب سایت مفید در مورد نتایج به نگهداری و نظارت مستمر نیاز دارد. تجربه همیشه در جریان است در مرحله دوم ، کاربران تغییر می کنند ، مناظر تغییر می کنند و رشد می کنند ، و آینده همیشه در اینجا است. ما در کنار شما خواهیم بود و همه کارهای لازم را برای جذابیت وب سایت خود انجام می دهیم.

شما یک آژانس وب معمولی نیستید !

ایجاد کار برجسته به اعتماد متقابل و بینشهای ترکیبی ما بستگی دارد.
در هشت وزن ، ما همکاری واقعی را کلید اصلی موفقیت آمیز در طراحی پروژه می دانیم.